V letošním školním roce nové kurzy nevypisujeme!


Kde plaveme?
Kurzy probíhají v hotelu Sen v Senohrabech. Zdejší bazén je součástí moderní sportovního a relaxačního centra, které zahrnuje vnitřní bazén s whirlpoolem, letní venkovní bazén, saunu, solárium, masáže, posilovnu a další.. Kurzy v tomto zařízení jsou určeny pro děti od tří let, které zde plavou s rodiči a děti starší v kurzech samostatného plavání. Skupina samostatných dětí je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Kurzy jsou vedeny dvěma instruktorkama. Délka lekcí u rodičů a dětí je 30 minut, u samostatných minut 45. Po ukončení lekce je možné využít vířivku na prohřátí dětí.

Co s sebou?

V tomto bazénu doporučujeme vhodnou obuv. Povrch na chodbě je kluzký, hrozí nebezpečí úrazu.

Jaká je cena?
Cena jedné lekce je 140,– Kč, počet lekcí v kurzů 11, celková cena kurzu je 1540,– Kč. Zameškané lekce Vám odečteme z dalšího kurzovného v poloviční výši, pokud s námi budete pokračovat. Pokud ne, lekce si můžete vyplavat.

Jak se přihlásit?
Pokud máte o kurz zájem, případně se jen chcete na něco zeptat, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle nebo e-mailu. K přihlášení je nutné vyplnit a odevzdat před první lekcí závaznou přihlášku na recepci.

Joomla 1.6 Template by sinci