Plavání dětí ve velkém bazénu v Benešově

Komu je kurz určen?
Kurz je vhodný pro děti od 2,5 roku, z počátku plavou se svými rodiči, postupně přecházejí na samostatné plavání. Kurzy jsou vedeny zkušenou instruktorkou, která přesně ví, jak postupovat při konkrétních aktivitách, je stále k dispozici a kdykoli ráda pomůže či poradí. Plavání maminek či tatínků s dětmi přináší moře zábavy a také řadu pozitivních vlivů, a to jak malým, tak velkým účastníkům. Poté, co si rodiče i děti vychutnají svou lekci a skončí jejich čas určený ke společnému plavání, mohou se odebrat do herny, která je jim plně k dispozici. V ní se mohou aklimatizovat, potěšit se zábavnou hrou a dokonale oschnout.

Kde plaveme?

Plavání probíhá v nově zrekonstruovaném areálu plaveckého bazénu v Benešově, kde jsou vyhrazeny prostory pro naše plaváčky. Připravena je část velkého bazénu, kde je teplota vody 28 stupňů Celsia.

Jak dlouhé jsou lekce?

Rodiče s dětmi lekce navštěvují pravidelně ve vybraný den a hodinu, přičemž délka jednotlivé lekce je 30 minut. U samostatných plaváčků je délka lekce 45 minut.

Jaké aktivity máme připraveny?

Učíme se základním plaveckým dovednostem úměrně věku dětí, jako je potopení, poloha na zádech, práce s pomůckami, orientace ve vodě, dýchání do vody, skoky a prvky sebezáchrany. Využíváme učení formou hry. Děti si užívají společnosti svých vrstevníků, s nimiž mohou komunikovat na stejné úrovni, společně si hrát a získávat nové kamarády. A stejně tak společné aktivity utužují vztah dětí a dospělých, poskytují nové zážitky a napomáhají posilovat vzájemnou důvěru. Výuka směřuje k postupnému osamostatňování plaváčků.

Jaká je cena?

Rodiče a děti a plavecká přípravka (podzimní kurz 2019)
Kurz se skládá z 12 lekcí. Začátek kurzů je v týdnu od 16. září 2019.
Cena jedné lekce je 140 Kč při platbě předem za celý kurz (1680,– Kč za 12 lekcí). Při platbě za jednotlivé lekce je cena 180 Kč za lekci.
Kurz končí v týdnu od 9. prosince 2019
. Neplaveme v době podzimních prázdnin 29. a 30. října.

Samostatné děti (první pololetí 2019/2020)
Kurz se skládá ze
17 lekcí. Začátek kurzů je v týdnu od 16. září 2019, konec je v týdnu od 27. ledna 2020. Neplaveme v době podzimních prázdnin 29. a 30. října 2019.
Cena jedné lekce je 110 Kč při platbě předem za celý kurz (1870,– za 17 lekcí). Při platbě za jednotlivé lekce je cena 150 Kč za lekci.

Platba za kurzy je možná v hotovosti na recepci v bazénu nebo převodem na účet 165 783 787 / 0600.

Harmonogram
Podrobný harmonogram vypsaných lekcí podle věku dítěte najdete brzy zde.

Jak se přihlásit?
Pokud máte o kurz zájem a chcete se přihlásit, případně se jen chcete na něco zeptat, kontaktujte nás prosím nejprve na telefonním čísle nebo e-mailu. K přihlášení je poté nutné vyplnit a odevzdat před první lekcí závaznou přihlášku na recepci (po přihlášení na telefonu nebo e-mailu). Tuto přihlášku můžete stáhnout zde.

Joomla 1.6 Template by sinci