Plavání kojenců ve vířivce

Komu je kurz určen?
Kurz je vhodný pro děti od ukončeného 3. měsíce věku, které prošly prvním očkováním. Po celý kurz jsou maminka i její ratolest vedeni zkušenou instruktorkou, která zná správné postupy, je stále k dispozici a navíc ráda pomůže či poradí. Plavání maminek, potažmo tatínků s dětmi přináší mnohá pozitiva jak pro malé, tak velké účastníky.

Kde plaveme?
Plavání probíhá v nově vybudovaném sportovně-relaxačním hotelovém komplexu S-centrum v Benešově, kde využíváme vířivou vanu s přepadem o teplotě 35°C. Voda je příjemně teplá, a tak potěší jak rodiče, kteří si rádi dopřejí jedinečný relaxační účinek vířivky, tak děti, které si užijí společných chvil strávených se svými blízkými v zábavném prostředí plném vodních radovánek.

Individuální lekce – informace paní Petra Kyselová – petrakyselkova.cz.

Víme, že není možné vždy dodržet termín návštěvy, a proto v případě, že dojde k omluvení do 20:00 předcházejícího dne, lekci nahradíme v plné výši.

Jak se přihlásit?
Pokud máte o kurz zájem, a nebo se jen chcete na cokoli zeptat, kontaktujte nás prosím na telefonních číslech uvedených v záložce Kontakty na této internetové stránce. Současně je nutné vyplnit a odevzdat závaznou přihlášku instruktorce.

Co s sebou?
Aby celý kurz proběhl hladce, doporučujeme se předem dobře připravit, zejména zabalit s sebou vše potřebné. Při návštěvě by mělo dostačovat sprchové mýdlo, osuška, plavky a kosmetické prostředky, které dítě používá po koupání. Při vstupu do vířivky je důležité, aby měl plaváček jednorázové plavky s gumičkou. Ty je možné zakoupit přímo na místě před zahájením lekce.

Joomla 1.6 Template by sinci