Plavání kojenců a batolat na malém bazénu

Komu je kurz určen?
Kurz je vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. V průběhu celého kurzu jsou rodiče a jejich potomci vedeni zkušenou instruktorkou, která přesně ví, jak postupovat při konkrétních aktivitách, je stále k dispozici a kdykoli ráda pomůže či poradí. Plavání maminek či tatínků s dětmi přináší moře zábavy a také řadu pozitivních vlivů, a to jak malým, tak velkým účastníkům.

Kde plaveme?
Plavání probíhá v nově zrekonstruovaném areálu plaveckého bazénu v Benešově, kde jsou vyhrazeny prostory pro naše plaváčky. Připraven je zde malý bazének, doslova jako stvořený pro ty nejmenší. Teplota vody je v něm udržována na příjemných 30 stupních Celsia, které jsou příznivé jak pro dospělé plavce, tak jejich malé učedníky. Poté, co si rodiče s dětmi vychutnají svou lekci a skončí jejich čas určený ke společnému plavání, mohou se odebrat do herny, která je jim plně k dispozici. V ní se mohou aklimatizovat, potěšit se zábavnou hrou a dokonale oschnout.

Jak dlouhé jsou lekce?
Rodiče s dětmi lekce navštěvují pravidelně ve vybraný den a hodinu, přičemž délka jednotlivé lekce je 30 minut.

Jaké aktivity máme připraveny?
Učíme se základním plaveckým dovednostem úměrně věku dětí, jako je potopení, poloha na zádech, práce s pomůckami, orientace ve vodě, dýchání do vody, skoky a prvky sebezáchrany. Využíváme učení formou hry doplněné básničkami a písničkami. Děti si užívají společnosti svých vrstevníků, s nimiž mohou komunikovat na stejné úrovni, společně si hrát a získávat nové kamarády. A stejně tak společné aktivity utužují vztah dětí a dospělých, poskytují nové zážitky a napomáhají posilovat vzájemnou důvěru.

Jaká je cena?
Podzimní kurz se skládá z 12 lekcí (úterní a středeční kurz), resp. 13 lekcí (čtvrteční kurzy).
Cena jedné lekce je 200 Kč a hradí se převodem na bankovní účet před začátkem kurzu za celý kurz. Náhrady omluvených lekcí poskytujeme ve výši 100 %, a to dle pokynů v Provozním řádu. Pokud si přejete platit pouze jednotlivé lekce, pak je cena 260 Kč za lekci.

Harmonogram podzimního kurzu
Začátek kurzů je v týdnu od 16. září 2019, konec je v týdnu od 9. prosince 2019.
Neplaveme v době podzimních prázdnin 29. a 30. října (úterý a středa).
Podrobný harmonogram vypsaných lekcí a rozdělení do skupin podle věku dítěte na jednotlivé dny najdete bzry na tomto místě.

Počty lekcí a celková cena
Podzimní kurz má 12 nebo 13 lekcí, cena je 2400
,– Kč za 12 lekcí, resp. 2600,– Kč za 13 lekcí.
Platba za kurzy je možná v hotovosti na recepci v bazénu nebo převodem na účet 165 783 787 / 0600.
Přihlásit se můžete na emailu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na telefonu 777 943 613.
Nejprve ne potřeba zapsat se do kurzu, teprve potom vyplnit přihlášku.

Jak se přihlásit?
Pokud máte o kurz zájem a chcete se přihlásit, případně se jen chcete na něco zeptat, kontaktujte nás prosím nejprve na telefonním čísle nebo e-mailu. K přihlášení je poté nutné vyplnit a odevzdat před první lekcí závaznou přihlášku na recepci (po přihlášení na telefonu nebo e-mailu). Tuto přihlášku můžete stáhnout zde.

Joomla 1.6 Template by sinci