Zápis do nových kurzů

Od pondělí 19. srpna 2019 se již můžete zapisovat do nových kurzů plavání!

 

 

Aquaaerobic

Od pondělí 10. 9. začíná aquaaerobic.
Těším se na Vás opět v obvyklém čase.

 

 

Proč s dětmi plavat

 

·         Děti, až na výjimky, vodu milují. Již v útlém věku od 3 do 6 měsíců děti vodu velmi citlivě vnímají, rády se cachtají, šplouchají a porůznu si s ní pohrávají. I to přispívá k jejich zdravému vývoji.

 

·         Ty děti, které mají přeci jen z vody větší respekt, se odnaučí strachu a získají sebedůvěru.

·         Dítě pozvolna přivyká většímu množství vody a získá tak novou dovednost, kterou ocení v pozdějším věku, až se bude učit dospělému plavání.

·         Kojenci, kteří zatím neumějí chodit a převážně jen leží či sedí, získají nový způsob

pohybu.

·         Dětský organismus si zvyká na teplotní změny, tj. otužuje se. Otužování má obecně velmi příznivý vliv na zdraví člověka a především imunitu.

·         Děti si užívají společnosti svých vrstevníků, s nimiž mohou komunikovat na stejné úrovni, společně si hrát a získávat nové kamarády.

·         Kurzy se odehrávají v příjemném prostředí a v přátelské atmosféře. Maminky a jejich děti získají nový společný zážitek, více se tak sbližují a učí vzájemné důvěře.

·         I ostatní členové rodiny (tatínkové, sourozenci, prarodiče a další) jsou vítáni a mohou se bez obav přijít podívat na své nejmenší.

·         Rodiče a jejich potomci si díky kurzu dopřejí pěkně a užitečně strávený čas. Maminky se navíc setkají s ostatními, s nimiž si mohou vzájemně vyměňovat zkušenosti a rady či si jen příjemně popovídat.

·         Kurzy vedou zkušené instruktorky, které postupují dle předepsané metodiky, ale také intuice.

Getting Help

There are lots of places you can get help with Joomla!. In many places in your site administrator you will see the help icon. Click on this for more information about the options and functions of items on your screen. Other places to get help are:

Parameters

As you make your Joomla! site using the extension you will control the details of the display using parameters. Parameters control everything from whether the author's name is displayed to who can view what to the number of items shown on a list.

Default parameters for each components are changed using the Options button on the component toolbar.

Parameters can also be set on an individual item, such as an article or contact and in menu links.

If you are happy with how your site looks, it is fine to leave all of the parameters set to the defaults that were created when your site was installed. As you become more experienced with Joomla! you will use parameters more.

 

Podkategorie

  • Extensions

    The Joomla! content management system lets you create webpages of various types using extensions. There are 5 basic types of extensions: components, modules, templates, languages, and plugins. Your website includes the extensions you need to create a basic website in English, but thousands of additional extensions of all types are available. The Joomla! Extensions Directory is the largest directory of Joomla! extensions.

Joomla 1.6 Template by sinci